Çmendet moti, stuhia e shiut dhe breshërit ne Shkoder (foto)

0
215

Vetëm pak minuta më parë, Shkodra u “pushtua” nga reshjet e shiut dhe breshërit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here