Aksident i rëndë në aksin Koplik-Shkodër, 1 person i vdekur e 1 i plagosur

0
217

Aksident i rëndë në aksin rrugor Shkodër-Koplik. Sipas të dhënave paraprake raportohet për një të vdekur dhe një të plagosur. Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar pak minuta më parë në aksin rrugor Koplik-Shkodër.
Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here