Bujar Qamili këngë me Luanën, komenti epik: Mas Vllaznisë, edhe kanga shkodrane ra në kategori të dytë

0
323

“Mi dhe flakë mallit tim” është një nga këngët e risjella nga Bujar Qamili. Ndryshe nga versioni origjinal që kemi dëgjuar prej vitesh, Bujari ka ndryshuar paksa

tingujt por edhe zërat. Këtë herë nuk këndon vetëm,

por përkrah Luana Vjollcës dhe kjo nuk është pritur mirë nga shumë dëgjues të muzikës së “Bilbilit shkodran”.

“Mas Vllaznisë edhe kanga shkodrane ra në kategorinë e dytë”, shkruan komentuesi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here