Qellohet me veze Erion Veliaj nga te rinjte e PD

0
324

Një incident ka ndodhur sot para fillimit të takimit të Veliajt me artistët.

Të rinjtë qëllojnë me veze Erion Veliajn në shenjë proteste kundër prishjes se Teatrit Kombëtar në favor të ngritjes së kullave të klientëve te Ramës dhe Veliajt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here