LAJMI I FUNDIT / Vrasje me armë zjarri ne lagjen Tophane ne Shkodër

0
264

Është qëlluar me armë zjarri në banesën e tij 60-vjeçari M.K
Ngjarja ka ndodhur në lagjen Tophanë, ku fillimisht është menduar se vdekja ka qenë natyrale. Pas ekspertimit, ka rezultuar se 60-vjeçari është qëlluar me plumb në kokë.
Forcat e policise ndodhen në vendngjarje dhe po hetojne për rrethanat e kesaj ngjarje të rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here