”Drekë tironsish me plonc”, Shehi: Rama të shkojë ta hajë te shtëpia e gruas

0
248

Rakia apo dhe ushqimi i deputetit Dashamir Shehi shpesh janë bërë temë debati në Kuvendin e Shqipërisë.

I pari që e ka nisur ka qenë kryeminsitri Edi Rama dhe më pas ka marrë përgjigje nga deputeti.

Por edhe në studion e “Politika Online”, gazetarja e ka pyetur deputetin për këto debate.

Zoti Shehi, ju çfarë marrëdhënie keni personalisht me zotin Rama?

S’kam asnjë lloj marrëdhënie…

Nuk e keni ftuar…Keni pasur debate në Parlament, nuk e keni ftuar ndonjëherë zotin Rama në ndonjë drekë tironse?

Jo, ska nevojë ai. Ka gruan ai dhe shumë më tepër. Mund të shkojë atje ke shtëpia e gruas, tek vjehrri i vetë. Ato madje i kanë shtëpitë andej nga rrisin delet. Mund të shkojë atje t’i mbarojë gjithë këto punët e veta.

Marrë nga Gazeta Shqiptare

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here