Pamje nga kamera GoPro e vrapimit të leopardit (Video)

0
425

Leopardi është i famshëm si kafsha më e shpejtë tokësore në mbretërinë e kafshëve. Nëse ndonjëherë dëshiruat ta përjetonit fuqinë dhe shpejtësinë e pastër të një leopardi, ky është shansi juaj.

Kopshti zoologjik i Cincinati dhe Kopshti Botanik ia kanë ngjitur një kamerë GoPro në pjesën e prapme të një leopardi miqësor dhe siguruan këtë video epike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here