BOTËRORI I ÇUDIRAVE, KRYEMINISTRI RAMA “PLAS” IRONINË E RRADHËS (FOTO)

0
205

Ky Botëror padiskutim që ka shkaktuar mjaft surpriza deri në këtë moment. Gjermania kampione në fuqi nuk arriti dot të kalonte fazën e grupeve,

ndërkohë që sot brenda ditës u eleminuan dy lojtarët më të mirë në botë që në 10 vitet e fundit numërojnë nga 5 topa të Artë secili.

Kjo nuk i ka shpëtuar Kryeministrit Rama i cili nuk ka humbur rastin për të shfaqur aftësitë e tij ironizuese.

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale ai ka bërë një

shaka me dy “yjet” Mesi dhe Ronaldo në lidhje me kthimin e tyre në shtëpi pas ditës së sotme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here