Vokshi i publikoi videon duke kënduar për Enverin, përgjigjet Balla: Nuk paske turp

0
278

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, ka reaguar sërish dhe u është përgjigjur akuzave nga deputetja e PD, Albana Vokshi.

Në një postim në Facebook, Balla shkruan se në videon që ka shfaqur

Vokshi nuk është ai që këndon Për Enver Hoxhën, por janë dy perona të tjerë.

Postimi i plotë

Këta nuk paskan as turp kur gënjejnë gjithë ditën dhe as minimumin e dinjitetit njerëzor. Si ka mundësi

që as nuk skuqen dhe as kërkojnë ndjesë kur gënjeshtra u del në publik.

Por në respekt të publikut, po sqaroj se një këngë në festivalin e Gjirokastrës për diktatorin nuk është kënduar kurrë nga unë por

nga dy nxënës të asaj kohe nga zona e Prrenjasit të cilët quhen A.Belba dhe A. Omeri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here