Gruaja shkodrane që të lë shtatzënë: Bëj derman për burrin dhe gruan (Video)

0
293

Mbrëmjen e sotme “Fiks fare” denoncoi një grua nga Shkodra e cila bën magji dhe ndihmon femrat të mbeten shtatzënë. Ajo quhet Lali dhe në

videon e transmetuar nga “Fiks fare” shprehet se rrogën nuk e merr për vete, por për 5 hoxhallarët me të cilët punon dhe që vijnë nga Meka e Turqia, por jetojnë në Ulqin.

“Mua më duhet emri i babës, nënës, emri jot, i vjehrrit tënd, vjehrrës, emri i burrit. Ditëlindja jote, e burrit, i marr të gjitha i fus në kurorë sonte. Ulen 5 burra punojnë për ty. Për 3, 4 ditë punojnë 5 burra 70, 80 vjeça që merren me këtë zanat. Ata më japin materialin,

i lexon ti dhe njitesh shtatzënë pa problem fare. Të japin gjëra shtatzënie, shkrime, hajmali, letra, është dorë me Zotin”, shprehet gruaja shkodrane në videon që mund ta shihni më poshtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here