Cfarë ndodhi me gruan që iu ankua live Ramës

0
236

Iu ankua live kryeministrit Edi Rama në një nga takimet e turit të llogaridhënies publike dhe në fund, pas ankesës që bëri në portal, gjeti zgjidhjen për çështjen e pensionit.Mesazhi i Ramës MIRËMËNGJES dhe me këtë dëshmi nga shumë të tilla gjatë fushatës së Llogaridhënies Publike, duke përshëndetur të gjithë ata që e kanë aq kollaj të shajnë, tallen, shpotisin e përqeshin përpjekjen aspak të lehtë, por këmbëngulëse për t’i dhënë qeverisjes përmasën e halleve e shpresave të njerëzve të zakonshëm, ju uroj të gjithëve një ditë të mbarë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here