Ndriçohet Ura e Bunes..

0
1392

Kete pasdite eshte vene re ndricimi ne Uren e vjeter te Bunes. I shtohet edhe nje aset i ri qytetarëve te Shkodres qe frekuentojne pedonalen e Molos. Nje falenderim pa mase per financuesit (Eko Mendje) dhe punonjesit qe e kane rregulluar. Per me shume ju ftojm te shikoni videon me poshte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here