Dridhet toka sërish termet ne..

0
1285

Lajm i fundit / Lëkundje tërmeti pak çaste më parë në Tiranë, 4.3 ballë me epiqendër në detin Adriatik, 32 km nga Tirana dhe thellësi 2 km

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here