AKSIDENT NE AKSIN SHKODER-LEZHE

0
715

Perplasen mjetet, aksident ne aksin Shkoder – Lezhe

Nje aksident i rende eshte regjistruar ne aksin rrugore Shkoder – Lezhe. Dy mjete jane perplasur njera me tjetren. Aksidenti eshte regjistruar ne fshatin Mabe, ku si pasoje e perplasjes fatmiresisht nuk ka pasur viktima vetem deme materiale, nderkohe qe drejtuesit e mjeteve kane marre demtime te lehta.

Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet per zbardhjen e plote te rrethanave te ketij aksidenti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here