U PROCEDUA PENALISHT, REAGON ARVIT BUSHATI

0
785

Kryetari i FRPD Arvid Bushati ka reaguar pas procedimit ne gjendje te lire te bere nga policia vendore e Shkodres per protesten ndaj kryeministrit Rama gjate takimit me qeverine e Malit te Zi ne Shkoder.

Kete procedim Bushati e quajti si nje presion nga klika e pushtetit dhe asgje me shume.

Ai tha se qytetaret e Shkodres dhe Shqiperise nuk tremben nga asgje ndersa nuk do ngurojne deri ne largimin e kesaj qeverie te korruptuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here