Prindërit e Rita Orës me pushime në Shqipëri, ftojnë fëmijët e tyre të vizitojnë trojet shqiptare

0
347

Pas disa ditë pushimesh në Francë së bashku me të bijën Rita Ora, Vera dhe Besniku, kanë vendosur që të kalojnë disa ditë të mira pushimi edhe në Shqipëri.

Përmes disa imazheve të publikuara në rrjetin social Instagram, çifti kanë bërë të ditur se kanë vizituar Mrrizin e Zanave, në Lezhë.

Nga përshkrimet e fotografive, ata kanë treguar se kanë ngelur të mrekulluar nga ky vend, gjersa kanë edhe një kërkesë për fëmijët e tyre. Vera, ka publikuar një fotografi në InstaStory, ku etiketon tre fëmijët e saj: Ritën, Elenën dhe Donin, duke u bërë thirrje që ta vizitojnë qytetin vendin e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here