Çfarë po ndodh me Instagramin e Lori Hoxhës? E keni vënë re dhe ju atë që kemi kuptuar ne? [FOTO]

0
268

Lori Hoxha është një ndër blogeret më interesante e cila karakterizohet me një stil shumë të veçantë. Ajo është ndër të vetmet që përqafon trendet më të fundit të modës.

Nëse vajzat do të kishin nevojë për frymëzim për stil mjafton që të hynin në Instagramin dhe do të merrnin grimcat e duhura për t’u motivuar. Madje do të vinin re se ngjyra e preferuar e Lorit është ngjyra e kuqe dhe vështirë ta shihje me ngjyra të hapura, apo me pak me ngjyrën e bardhë.

Por kohët e fundit na ka treguar se nuk është më kaq e fiskuar me ngjyrën e zezë dhe se ka vendosur që të përqafojë edhe ngjyrat e tjera sidomos të bardhën. Fotot e fundit të Lorit janë kryesisht me rroba plot stil me ngjyrë të bardhë. Kjo mund të justifikohet se është verë, por duke krahasuar me vitin e kaluar Lori vishej me të zeza kokë e këmbë edhe në verë.

Gjithsesi vlen të theksojmë se ajo duket kaq bukur në këtë ngjyrë. Komplimenta nga ne Lori!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here