Shmanget tragjedia në Plazhin e Velipojës

0
1689

Nje ngjarje e rende eshte parandaluar ne plazhin e Velipojes.

Nje pushues nga Kosova, kishte pesuar arrest kardiak ne breg te detit dhe fale nderhyrjes se shpejt dhe dhenien e ndihmes se pare nga Vrojtusi i Plazhit VLADIMIR GJONI. Gjendja e personit eshte normalizuar dhe eshte bere transporti per ne spital.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here