Big Mama e transformuar! Me siguri kështu nuk e kishit parë ndonjëherë [FOTO]

0
266

Këngëtarja e njohur Big Mama edhe emrin e mori bazuar në format trupore që i ka pasur. Mirëpo, sot ajo ka forma trupore goxha të mira ndryshe nga format e mëparshme, është për tu thënë se tashmë Big-i duket në “top formë” dhe shumë seksi.

Big Mama ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku duket mjaftë seksi në fustanin e kaltër për trupi.

Fotoja mesa duket është shkrepur në një event, ose në ndonjë festë ku Big Mama ka qenë e ftuar.

Për më shumë shikoni foton e mëposhtme:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here