Kroacia fitore historike/ Rama publikon foton e ditës, ja me kë…

0
731

Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar si foton e ditës, foton e realizuar me presidenten e Kroacisë.

Ndërsa Kroacia luante në Botëror, presidentja Kolinda Grabar-Kitaroviq, mungoi pasi në Bruksel është duke u mbajtur

Samiti i NATO-s dhe ajo nuk mund ta anashkalonte këtë dhe të ishte në ndjekje të Kombëtares së saj në Botëror, megjithëse kombëtarja arriti një fitore historike.

Megjithatë, presidentja gjeti përkrahjen e Kryeministrit Rama,

me të cilin realizoi edhe një foto pas triumfit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here