Shperthen ndaj Kroacise kengetari i njohur..

0
1242

Kengetari i njohur Shqiptar Kastro Zizo shperthen ndaj fitores se Kroacise.

Postimi me poshte i Kastro Zizos..

Ekstaze e madhe ne kufijte e orgazmes kjo fitorja e ketyre sllaveve te ballkanit. Te pakten nje nder palet qe na ka vrare e prere, rrjepur e perdhunuar ne syte e femijeve si te ishim nga ato kafshet e para Purgatorit. A e keni pyetur veten se sa nga baballaret e ketyre “kingave” te Kroacise kane qene ne lufte? A e dini se sa gjak Shqiptari rrjedh ne venat e tyre? Dhe jo se e duan ate…por se jane perlyer aq shume sa gati gati krenohen me te. Keta, myslymano-ortodokset e Ballkanit qe aq shume urrejtje kane ndaj serbeve saqe kane krijuar nje gjysem gjuhe tyren ndryshe nga Serbo-Kroatishtja “latine” e zotit Tito. Keta pra, keta qe duan te jene te paret e botes, e ketij planeti te marr me qera nga ne…specia me e keqe e krijuar nga AY aty poshte…se ne univers poshte dhe lart nuk ka kuptim! Kroatet qe perballen me disa “mllekër” te tjere…Franca, ky popull plot histori e hijeshi, plot perbuzje e tangerllik mbreteror. Keta pra, qe ne fushe sdo dine se cte bejne…aq shume miljarda kane investuar ne Serbi e Kroaci sa vet lojtaret do bejne nje sy qorr e nje vesh shurdh per mos kaluar topi ne rrjete. Ky boteror beri shume mire. Ky boteror harroi per ca ore hallet e ketyre llotaxhinjeve qe vdesin per buke por pasurine e duan ne 1 dite. Beri qe te gjithe te behen me te mire me.njeri tjetrin, u puthen e u palluan, mbase dhe grate u gezuan pak se kishin kohe pa u prekur nga “burrat” pijaneco-bastaxhinj qe kane ne shpi. Boterori i endrrave…i veseve dhe dashurise se madhe ndaj Ballkanit te mbushur me fantazmat e mijevjecareve. Une finalen sdo e shoh se do gatuaj fasule ne mes te veres per ti bere 1 pordhe te madhe botes dhe 1 Ketri qe kam ne lagje qe me vjedh gjithmone kikirikat kur pi birre vendi…nga ajo me e keqja ama!
Love…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here