Publikohet videoja/ Ramës refuzojnë ti japin dorën 10-të kryeministrat e samitit të NATO-s

0
1581

Ish- kreu i Alencës Kuq Zi, Kreshink Spahiu ka ironizon kryeministrin Edi Rama gjatë përpjekjes për të takuar presidentin francez Emmanuel Macron gjatë samitit të NATO-s. Po ashtu edhe 10 kryeminstra të tjerë janë shmangur takimit me kryeminstrin Rama.
Në faqen e ‘Facebook-ut’, Spahiu ka shpërndarë një video, ku Rama shihet i sikeltosur nga veprimi i kryeministrave.
“O Zot sa turp! Shikoni si e injorojnë Edi Ramën dhe refuzojnë 10 kryeminsitra ti japin dorën. Shpërndaje”, shkruan Spahiu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here