Italia nuk mund të mos ishte pjesë e Botërorit. E vutë re detajin?

0
1114

Gjatë performancës së zjarrtë të Era Istrefit, Will Smith dhe Nicky Jam i gjithë stadiumi në “Luzhniki” në Moskë për kampionatin botëror u ngrit në këmbë.
Por disa mund të kenë vënë re një detaj që e ka bërë Italinë pjesë të këtij Botërori dhe pse ajo nuk arriti të kualifikohej në Kupën e Botës.
Ndonëse shumë tifozë të Italisë kanë qenë të mërzitur për këtë fakt ata mund të ngushëllohen sepse një logo e Italisë në Kupën e Botës së 90-ës u kopjua dhe u bë pjesë e performancës së finales këtë vit.
Arrini të dalloni ngjashmëritë mes logos së italianëve dhe dy figurinat e krijuara me fanellat e Francës dhe Kroacisë?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here