TRAGJIKE, VRASJE E DYFISHTË NË SHKODËR, ISH-POLICI ME BASHKËSHORTEN GJENDEN TË EKZEKUTUAR NË MAKINË (EMRI)

0
2195

Një vrasje e dyfishte me armë zjarri ka ndodhur në Shkodër te vendi i quajtur ‘Rruga e Gjerë’.

Viktimat janë Burhan Bercama, ish-efektiv policie, dhe bashkëshortja e tij, identiteti i të cilës nuk bëhet ende i ditur.

Bëhet me dije se burrë e grua janë qëlluar me pistoletë brenda në makinë.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarje ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here