Gati lëvizjet tek Vllaznia, ja kush pritet të jetë trajneri i ri

0
630

Elvis Kraja pritet që të jetë trajneri i ri i Vllaznisë. Nga sa bëhet e ditur, gjithçka tashmë është mbyllur që ai të vazhdojë të drejtojë skuadrën edhe në kampionatin e ardhshëm.

Nga burime pranë kryebashkiakes Voltana Ademi, mësohet

se Kraja është personi i përzgjedhur për këtë post.

Ai ka drejtuar ekipin e Vllaznisë B në sezonin e shkuar

dhe në dy takimet e fundit drejtoi edhe skuadrën e parë pas largimit të Ernest Gjokës.

Sipas drejtuesve, ai ka të gjitha cilësitë e duhura që të jetë në krye të kësaj skuadre. Zyrtarizimi i Krajës në këtë post është çështje ditësh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here