Panik te qytetarët, makina shpërthen në flakë në mes të rrugës te ”Zogu i Zi” [VIDEO]

0
738

Një makinë ka shpërthyer në flakë pasditen e sotme te rreth rrotullimi i ‘Zogut të Zi’ në Tiranë. Mësohet se mjeti ka qenë në ecje kur ka shpërthyer në flakë të cilat së bashku me tymin kanë krijuar panik tek qytetarët dhe vështirësi në qarkullimin e mjeteve për disa minuta. Ende nuk ka njoftime nëse ka të lënduar nga djegia e makinës, por menjëherë në vendngjarje ka mbërritur shërbimi zjarrfikës që ka bërë të mundur neutralizimin e flakëve si dhe policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here