Bukuroshja nga Puka që futi në “kurth” dhe reperin amerikan

0
2047

Oriola është modelja më e famshme si brenda dhe jashtë vendit. Mund të themi dhe më e paguara për imazhin e saj. Së fundmi ajo ka marrë pjesë në videoklipin “Mama” të këngëtarit të njohur, autor të shumë hiteve botërore, Jonas Blue.

Përveç modelingut, ku tregon të gjitha hiret që zoti i ka dhuruar, ajo ka dhe 7 vite që merret me muzikë. Ka përfunduar Liceun Artistik dhe më tej Universitetin e Arteve. Ajo është shprehur se në qoftë se do të bënte zgjedhje, muzika do ishte opsioni i parë.

Muza e frymëzimit të saj është Naomi Campbell. Oriola ka pozuar për “Dolce&Gabbana” nën aparatin e Endrit Mërtirit.

Oriola është shembulli i femrës perfekte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here