Gentjan Zenelaj tregon takimin me të dashurën në rini… ”Një dashuri e pamundur” [FOTO]

0
1126

I futar së fundmi në ‘Opinion’, ai ka rrëfyer për një histori të vjetër dashurie, e cila nuk ju realizua kurrë. Genti rrëfeu se gjatë viteve ’97 kishte njohur një vajzë nga Elbasani, të cilën udhëtonte që ta takonte nga Lezha në Elbasan, megjithëse kishte trazira.
Mirëpo, pas disa kohësh, aktori rrëfeu se çdo gjë mes tyre mori fund dhe ai u njoh me një dashuri të madhe që është bashkëshortja e tij, me të cilën ka dy fëmijë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here