Rike Roçi sapo ju njohu me pozën më ’in’ të kësaj vere nëpër plazhe [FOTO]

0
666

Sezoni veror ka nisur të cilin vajzat e shfrytëzojnë jo vetëm për të pushuar, por edhe për të realizuar poza të bukura.

Shumë ‘in’ këtë sezon është kjo pozë ku luhet me një fetë shalqi e cila përdoret për të mbuluar trupin. Një të tillë e ka realizuar edhe ish banorja e Big Brother, Rike Roçi e cila ka ndarë me ndjekësit mjaft poza me bikini. Tani shalqini jo vetëm haet, por edhe përdoret për të realizuar poza mjaft të bukura. Një palë bikini të bukura dhe në fetë shalqi, dy aksesorë për foton perfekte të kësaj vere.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here