Eni Koçi dhe Mc Kresha u këndojnë “Gabimeve”

0
923

Ka disa ditë që e kanë reklamuar këngën më të re dhe më në fund sot është para fansave.

Bëhet fjalë për bashkëpunimin më të fundit të dy këngëtarëve, Eni Koçit dhe McKreshës, të cilët kanë bashkuar forcat rreth projektit të ri.

“Gabimet”, titullohet kënga e re e dyshes, të cilën e kanë shoqëruar me një video të veçantë që e ka punuar Blackfish Entertainment.

Pjesë e videos është edhe Kampioni Evropian i boksit, Ferit Keita, të cilin dyshja e ka falënderuar për pjesëmarrjen.

Klipi është xhiruar në zonën e bukur të Kelmendit, të cilën ia kanë sugjeruar edhe të tjerëve.

Ndryshe, dyshja do të sjell ndaras edhe këngë të reja gjatë muajve në vijim të këtij viti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here