Ditë zie për Ardit Gjebrean! Moderatori humbet njeriun e afërt familjar…[FOTO]

0
1763

Sot është një ditë zie për familjen Gjebrea dhe lajmin e ka dhënë vetë Arditi me një postim në Instagram.
“Me trishtim njoftoj se mbrëmë mamaja ime ndërroi jetë. E përcjellim sot në ora 5 pm në varrezat e Sharrës”, shkruan Arditi në postimin e tij publik.
U prehtë në paqe! GoPro Shkodea shpreh ngushëllime për familjen Gjebrea…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here