Panik midis pushuesve në Dhërmi, peshkaqeni u prish ditën (Video)

0
2856

Një peshkaqen ka përhapur panik dhe me siguri i ka prishur ditën shumë pushuesve në plazhin e Dhërmiut. Siç duket nga video e mëposhtme, shumë pranë bregut është filmuar duke notuar një peshkaqen.
Pavarësisht se peshkaqeni nuk është i përmasave shumë të mëdha, aq ka mjaftuar që paniku të përhapet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here