Ujë, kripë, bikini të kuqe dhe forma bombastike! Alesia Bami ndez bregdetin…[FOTO]

0
1780

Periudha e verës përpos faktit që identifikohet si një periudhë relaksi nën tingujt e valëve të detit dhe rrezeve të paçmueshme të diellit, gjithashtu tashmë duket se ka marrë edhe pamjen e një kompeticioni përsa i përket aparencës fizike.

Vajzat e showbizz-it i kemi parë shpesh të shfaqen dukshëm dhe në formë seksi, me bikini nga më modernet duke impresionuar fansat, por kur vjen fjala tek nivele të larta të sensualitetit femëror e kush më mirë se Alesia Bami mund ta bëjë këtë?

Në Instagramin e saj, velina ka postuar disa foto ku shfaqet në brigjet e jugut e veshur me bikini në ngjyrë të kuqe të ndezur.

Kushedi sa se meshkujt “ka lënë pa frymë” Alesia me këto poza! Fundja me gjithë këto temperatura të larta duhet pak më shumë kujdes…/intv.al/

WhatsApp_Image_2018-08-08_at_10.07.57.jpeg

 

 

WhatsApp_Image_2018-08-08_at_10.07.56.jpeg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here