10 të famshmit që nuk përdorin rrjetet sociale [FOTO]

0
624

Disa nga personat e famshëm nuk i pëlqejnë rrjetet sociale. Në kohën kur ato janë kthyer një mundësi e artë për reklamim, me sa duket, shumë nga yjet botërorë nuk mendojnë se janë një zgjedhje e mire.
Më poshtë keni disa nga të famshmit të cilët nuk janë fare në rrjetet sociale, pasi duan të mbajnë sa më shumë privatësinë e tyre.

George Clooney

Kristen Stewart

Scarlett Johanson

Jennifer Lawrence

Julia Roberts

Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Bradley Cooper

Mila Kunis

Kate Winslet

Mary-Kate dhe Ashley Olsen

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here