E bujshme/ Liverpuli denoncon Salah në polici, por nuk do ta besoni dot shkakun!

0
244

Liverpuli ka denoncuar yllin e ekipit në polici. E gjitha kjo sepse ai është filmuar duke përdorur telefonin e tij ndërsa nget makinën. Kjo ndodhi pas ndeshjes me Uest Hem, e fituar 4-0.
Pas bisedimeve me Salah, klubi njoftoi se kishin njoftuar autoritetet përkatëse. “Klubi, pas diskutimeve me lojtarin ka lajmëruar policinë në Mersejsajd për pamjet dhe rrethanat që është filmuar.
Kemi folur me lojtarin dhe do ta trajtojmë këtë çështje në klub. As klubi dhe as futbollisti nuk do të bëjnë më komente rreth kësaj çështje”, u shpreh një zëdhenës i klubit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here