I kishte munguar skenës shqiptare prej vitesh! Këngëtarja e njohur rikthehet fuqishëm

0
326

Ajo ka qenë një prej përfaqësueseve të Shqipërisë në Eurovisio si dhe mbetet një prej talenteve më të mëdha shqiptare.
Linda Halimi sigurisht na ka bërë krenarë jo vetëm në Eurovision por dhe në American Idol.
Prej vitesh ajo jeton në Amerikë dhe si rrjedhojë nuk kemi mundur ta shohim shumë active në skenën vendase.
Megjithatë duket se pas shumë vitesh mungesë, Linda po rikthehet fuqishëm me një project të ri muzikor.
Bëhët fjalë për këngën ‘Murda’, të cilën këngëtarja e ka publikuar më parë në versionin ‘audio’.
Ajo ka postuar në Instagram një video ku duken prapaskenat e xhirimeve dhe mund të themi se Linda duket në formë si kurrë më parë dhe plot energji për një rikthim në tregun muzikor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here