Ndërron jetë aktorja e “Kumbarit” (Foto)

0
286

Këngëtarja dhe aktorja Morgana King ka ndërruar jetën në moshën 87-vjeçare.

King, e cila ka interpretuar në filmin “Kumbari”, ku luante rolin e bashkëshortes së Don Vito Corleone, vuante nga kanceri dhe ka vdekur në mars, por vetëm tani është zbuluar ky fakt.
Sipas “Washington Post”, Morgana King ka ndërruar jetë në 22 mars, në Palm Springs të Kalifornisë.

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here