Në më pak se 24 orë, por ndihet si në shtëpi! Për cilin vend e ka fjalën Lori Hoxha?[FOTO]

0
293

Një vajzë kaq e famshme dhe një fashionista që e jeton jetën e saj të rrethuar nga luksi, por mesa duket përveç Tiranës, Lori Hoxha paska edhe një tjetër qytet si të preferuarin e saj.
Me një postim në Instagram, Lori ka treguar se së fundmi ndodhet në Romë duke shkruar: “Më pak se 24 orë në Romë, por ndihem sikur jam në shtëpi”.
Roma qenka një nga qytetet e preferuara të fashionistas së famshme shqiptare.
Me siguri nuk e dinit, por ja që e mësuat! Vajzat si Lori gjithmonë kanë klas në zgjedhjet e tyre./intv.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here