Harrojeni Kiki-n e DRAKE, kjo është sfida e fundit në INSTAGRAM që i ka fiksuar VIP-at, e keni provuar? [FOTO / VIDEO]

0
287

Drake mund të mburret me këngën e publikuar tre javë më parë të titulluar “In My Feelings”. Madje, kënga e artistit amerikan ka nisur të bëhet hit edhe në rrethin e këngëtarëve të përmasave botërore të cilët nuk i kanë rezistuar tundimit që të bëjnë video duke realizuar “Kiki Challenge”.
Kiki Challenge është kthyer në sfidën më të madhë në rrjet, ndoshta duke ua kaluar edhe te tjerave ndër vite, por një sfidë e re ka lindur dhe “sebepi” është futbollisti i Tottenham, Dele Alli. Kjo sfidë konsiston në realizimin e mënyrës së festimit të Dele Alli kur shënon gol.

Janë të shumtë futbollistët që e kanë provuar këtë, por edhe fansat e tjerë, disa ia kanë dalë, disa jo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here