Rita kujton mes lotësh Aviciin: Ai do duhej të ishte pranë meje

0
274

Këngëtarja shqiptare Rita Ora mbrëmë e ka mbajtur një koncert në Chigwell të Londrës.

Një numër i madh i fansave kishin shkuar për ta dëgjuar Ritën ndërsa para turmës nuk kanë munguar as emocionet e për shokun e saj Dj i cili ka ndërruar jetë, transmeton lajmi.net

28 vjeçari i cili bëri vetëvrasje kishte një duet me këngëtaren kosovare dhe sipas mediave angleze gjatë performancës së pikërisht ‘Lonely Together’ Rita e përlotur u tha adhuruesëve të saj se ajo është dashur të performonte me shokun e saj DJ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here