Brenda avionit luksoz të familjes mbretërore të Katarit – FOTO

0
224

Familja mbretërore e Katarit ka nxjerrë në shitje avionin Boeing 747-8, i cili për habi ka edhe 10 banjo.

Brenda tij mbizotëron ngjyra blu dhe e artë, e luksi nuk ka të munguar.

Avioni mund të mbajë deri në 76 pasagjerë, pa përfshirë këtu 18 anëtarët e stafit.

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here