Harrojeni KIKI-n e Drake dhe festimin e Dele Alli, kjo është sfida e momentit në INSTAGRAM që do ju fiksojë [VIDEO]

0
268

Drake mund të mburret me këngën e publikuar tre javë më parë të titulluar “In My Feelings”. Madje, kënga e artistit amerikan ka nisur të bëhet hit edhe në rrethin e këngëtarëve të përmasave botërore të cilët nuk i kanë rezistuar tundimit që të bëjnë video duke realizuar “Kiki Challenge”.
Kiki Challenge është kthyer në sfidën më të madhë në rrjet, ndoshta duke ua kaluar edhe te tjerave ndër vite, por më pas lindi sfida tjetër #deleallichallenge. Kjo sfidë konsiston në realizimin e mënyrës së festimit të Dele Alli kur shënon gol dhe shumë vipa e realizuar. Mirëpo siç duket një tjetër sfidë ka lindur dhe quhet #portalhandschallenge
Si realizohet ajo? Duhet të kryqëzosh gishtat dhe më pas të bësh grusht njërën nga duart, por shpejt dhe pa u ngatërruar. Për më tepër shikojeni këtu!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here