Çfarë ndodh pas një fotoje profesionale? (Foto)

0
247

Keni menduar ndonjëherë se sa kohë i duhet një fotografi profesionist për të përgatitur një foto që ta shohin të gjithë? Kush janë hapat derisa të arrihet në rezultatin e dëshiruar?

Fotografi brazilian Gilmar Silva vendosi që të tregonte punën që bëhet pas një fotoje që na kënaq syrin. Ai ka publikuar një seri fotosh ku tregohet “prapaskena” e një fotoje dhe fotoja përfundimtare.

Koleksionin e tij e quajti LUGARxPHOTO (vendi dhe fotoja), duke treguar atë që ndodh pas një fotoje profesionale.

Mahnituni me galerinë e mëposhtme…

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here