Goli i Natalias po “çmend” rrjetin [VIDEO]

0
250

Natalia Guitler është një sportiste braziliane por e lindur në Argjentinë që luan “footvolley” një lojë e kombinuar mes futbollit dhe volejbollit. Ajo është bërë shumë e famshme në rrjetet sociale për shkak të manovrave të mrekullueshme që bënë me topin.
Natalian e kemi parë shumë herë duke luajtur me yjet e futbollit si Neymar, Marcelo apo Ronaldinho të cilët e motivojnë gjithmonë Natalian për atë që ajo bën. Së fundmi ajo ka postuar një video në instagram që po bëhet virale raporton albeu.com
Ajo shihet teksa shënon një gol gati të pamundur me një manovor fantastike që shumë prej yjeve të futbollit do ta kishin zili.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here