Në ditën e dytë të Bajramit, i riu plaçkit dhe vjedh arkën e xhamisë (Video)

0
237

Hoxha Ramadan Avdullahu,  ka publikuar një video në ‘Facebook’, ku duket një i ri i cili ka vjedhur xhaminë  Hatunije në Prishtinë në ditën e dytë të Bajramit.

Në videon e publikuar imami ka shkruar se vjedhja ka nodhiur në datën 22 gusht të 2018-ës.

I riu arrin të marrë paratë nga një arkë që ishte e mbyllur, por të cilën e thyen me një mjet të fortë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here