Horoskopi per daten 8 mars 2019!

0
287

Dashi
Në momente të caktuara sot, mund të ndiheni sikur po përpiqeni ta mbani kokën mbi ujë, por mos e humbni shpresën. Deri në fund të ditës, do të merrni të gjithë mbështetjen dhe ndihmën që ju nevojitet.

Demi
Jini të guximshëm sot dhe flisni për një ngjarje të sikletshme të së shkuarës tuaj me një mik. Edhe pse ky sekret do t’ju bëjë të ndiheni si e zhveshur, me vonë do të ndjeni lehtësim.

Binjaket
Një ide që keni konsideruar si një nocion radikal do të duket shumë më i arsyeshëm sot, megjithëse mund të ndryshojë jetën tuaj. Hapni mendjen tuaj dhe ndjehuni i lirë të dilni jashtë rutinës tuaj normale.

Gaforrja
Sot ju do t’ju kërkohet të zgjidhni midis të ushqyerit te stomakut dhe të ushqyerit të zemrës tuaj. Përpiquni të shkoni për opsionin që ushqen mendjen tuaj. Në planin afat gjatë, ju do të fitoni më shumë nga një përvojë personale.

Luani
Kur dy personalitete të mëdha takohen sot, mund të shpërthejnë fishekzjarre mahnitëse. Të lindurit në shenjën e luanit kanë karakter të jashtëzakonshëm, por nuk e shpërfaqin atë në çdo moment.

Virgjeresha
Ka ardhur momenti për të ndryshuar rutinën tuaj. Nëse mendoni se mënyra juaj e të bërit të gjërave nuk është aspak interesante apo efektive, duhet ta konsideroni këtë një kohë eksperimentale në jetën tuaj duke eksploruar mënyra të reja të të menduarit dhe veprimit.

Peshorja
Njerëzit që ju thonë se konfliktet kurrë nuk sjellin kënaqësi janë njerëzit që nuk e kuptojnë artin e negociatave dhe debatit. Nuk ka nevojë të frikësoheni kur njerëzit nuk bien dakord me ju. Shikoni mosmarrëveshjet si mundësi edukimi.

Akrepi
Disa mosmarrëveshje duhen sqaruar sa jeni në kohë. Ekziston një probabilitet i lartë që një keqkuptim të bëhet shkaku i një stresi. Sa i përket financave, gjasat janë që të merrni lajme të mira.

Shigjetari
Thuhet se të huajt janë miq të cilët nuk i keni takuar ende. Një person që mund të takoni sot mund të bëhet një shok shumë i mirë, dhe varet sesi do ta ruani dhe forconi këtë lidhje të re.

Bricjapi
Do të jeni i rrethuar nga një energji pozitive që do t’ju bëjë të ndiheni shumë mirë.
Kjo është një kohë e mrekullueshme për të provuar një skemë të re sa i përket financave tuaja.

Ujori
Kur dikush pyet se kush është frymëzimi juaj, a dini të përgjigjeni? Gjithkush ka nevojë për një muze, dhe të gjithë kanë nevojë për një hero apo heroinë personale. Nëse nuk keni një idhull, gjejeni një.

Peshqit
Ju mund të ndjeheni sikur po jetoni sot një nga ëndrrat tuaja më të këndshme, kur rastësi të çuditshme dhe kthesa qesharake të fatit ju përshëndesin në çdo hap. Sa më shumë lëvizni sot, aq më shumë emocion do të përjetoni!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here