Moderatorja Roza Lati, e njohur për natyrën e saj pa komplekse ka shpërthyer ditën e sotme ndaj komenteve të disa personave që vendosi t’i lërë anonim, të cilët sipas moderatores e përmendin dhe e përgojojnë.

Reagimi i ashpër i Rozës vjen me një paralajmërim se herën tjetër do t’i listojë emrat e këtyre personave publikisht, teksa shton se ajo është një divë që duhet ta lënë rehat.

‘Me nderrimin e klimes dhe gjakut, shoh disa parazita dhe bitch-a qe merren me bitch-ass-ness conversations. Mos ma fusni emrin ne kete lloj llumi. Emri Roza Lati eshte emer DIVE. Mos e harroni! Kur te flisni per mua ngrihuni njehere ne kembe per respekt, se eshte emer i shenjte dheee mos me fusni njerez ne telefon nga e gjithe Shqiperia me kerku falje qe permendni emrin tim ME I DHENE RENDESI KOKES TUAJ TE VOGEL. Sot po e lej pa emra. Dite tjeter ju rreshtoj me list publikisht. Lëreni divën rehat’, shkruan Roza./Opinion.al