Prindërit në panik, 12-vjeçarja zhduket pa lënë gjurmë

0
303

Një 12 vjeçare nga Durrësi ka humbur që prej ditës së djeshme.

Për herë të fundit ajo u largua nga shtëpia në orën 13:30.

Që prej kësaj ore, nuk ka asnjë të dhënë për të dhe prindërit të ndodhur në panik ekanë denoncuar rastin në polici.

E mitura ka flokë të gjata me ngjyrë gështenjë dhe është e gjatë 125 cm.

Në momentin e fundit të largimit nga banesa ajo mbante veshur një xhup gri të shkurtër.

Për të gjithë ata që kanë informacion për të miturën, policia ka vënë në dispozicion numrat 129 dhe 112

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here