Champions/ Sërish Mane, Bajerni tashmë është i pashpresë

0
403

Janë vulosur fatet e ndeshjes Bajern Mynih-Liverpul, me Sadio Mane që shënon golin e tretë për të tijtë dhe të dytin personal, kur në minutën e 84-ët, ka shfrytëzuar më së miri një asist të Salah, për të gjuajtur saktë me kokë dhe për të thyer Nojerin.

Bajern Mynih (4-2-3-1): Nojer; Rafinja, Sule, Humels, Alaba; Havi Martinez, Tiago Alkantara; Gnabri, Hames, Riberi; Levandovski.
Trajner: Kovaç

Liverpul (4-3-3): Alison; Aleksandër-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Milner, Henderson, Vijnaldum; Salah, Firmino, Mane
Trajner: Klop

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here