Operacioni, reagon Rama: Sot Shkodra më e sigurt se asnjëherë

0
200

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për operacionin ‘Maranaj’ në Shkodër, u arrestuar 11 persona si dhe 5 të tjerë u shpallën në kërkim të akuzuar pasi jepnin hua në këmbim të interesave.
Përmes një postimi në Twitter, Rama përgëzon forcat e policisë për operacionin dhe thotë se Shkodra sot është më e qetë dhe më e sigurt.
Postimi i plotë:
Përshëndetje dhe përgëzime të gjithë forcave policore që u angazhuan në superoperacionin e Shkodrës, duke çmontuar dhe çuar prapa hekurave një grup kriminal keqbërësish Sot Shkodra është më e qetë e më e sigurtë se asnjëherë dhe Policia e Shtetit çdo ditë më efikase #RESPEKT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here